Apie mus

Nuėjome ilgą kelią…

Esame interneto svetainių kūrimo ir vystymo kompanija, įsikūrusi Palangoje. Tačiau tai netrukdo mums dirbti su klientais visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Sėkmingai įgyvendinome projektus Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Olandijoje ir JAV. Interneto svetainių kūrimo srityje dirbame nuo 2005 metų. Todėl esame sukaupę didelę ir vertingą patirtį.

Dabar esame Jūsų partneris verslui internete

Mes neatsitiktinai sakome, kad esame partneris verslui internete. Šie trys žodžiai apibrėžia mūsų darbo kryptį. Jūsų sėkmė internete yra mūsų sėkmės dalis, todėl mes nevadiname Jūsų užsakovais. Jūs esate mūsų partneris. Mūsų dažniausiai ieško tos įmonės ir organizacijos, kurios siekia konkrečių verslo tikslų ir nori sužinoti, kaip interneto teikiamos galimybės gali padėti juos įgyvendinti. Ar tai aktualu ir Jūsų verslui? Tuomet mums pakeliui.

Mūsų sėkmės paslaptis – mylimas darbas

Kurdami interneto svetaines naudojame naujausias technologijas, o kurdami jas visada siekiame tobulumo. Kiekvienai svetainei kuriamas individualus dizainas arba parenkamas dizaino šablonas atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Kuriamos svetainės yra pilnai pritaikytos (responsive design) mobiliems įrenginiams. Naudojama patogi ir lengvai administruojama atviro kodo turinio valdymo sistema.

Investuokite į savo verslo ateitį su produktu, kuris atspindi rytojaus tendencijas. Siekdami kuo geriau įvykdyti savo pažadą Jums – sukurti ambicingą ir pelną nešantį projektą, mes patys tiriame rinką ir nuolat stebime paskutines tendencijas.